Naši zaměstnanci

U nás platí zásada, že pracovní postup záleží výlučně na schopnostech každého zaměstnance. Nerozhodují odpracované roky, ale skutečné schopnosti, zájem o práci a výsledky.

Musíš mít chuť neustále na sobě pracovat a s ostatním Ti pomůžeme my. Samozřejmě s růstem odpovědnosti poroste i tvoje mzda.

Úsilí znamená uznání.

Skutečné příběhy našich zaměstnanců

V Glatt – Pharmě máme celou řadu kolegů, kteří u nás začínali bez zkušeností a vypracovali se na klíčové pozice.

Pavel K.

KolegaVe společnosti Glatt – Pharma pracuji od roku 2003. Nastoupil jsem do brusírny, kde jsem začínal úplně od začátku. V roce 2011 jsem dostal nabídku na pozici obráběče – karuseláře. Byla to velká změna a hodně mě lákalo zkusit něco nového. Začal jsem se zaučovat u kolegy, který patří ke špičkám v tomto oboru. Po 3 měsících jsem byl schopen pracovat samostatně při obrábění jednodušších dílů. Po dalších 3 měsících jsem zvládl i složitější práci. Po nečekaném odchodu jednoho z kolegů mě v roce 2013 nabídli práci na větším stroji – karuselu a já jsem tuto výzvu opět přijal.
Ve firmě se mi líbí, že i nezkušenému pracovníkovi dají šanci a důvěru naučit se něco nového.

 Pavel H.

KolegaDo společnosti Glatt – Pharma jsem nastoupil v roce 2001 na pozici brusiče. Líbilo se mi, že firma nabírá i nováčky bez praxe, vyžaduje pouze chuť na sobě pracovat a sama je zaškolí. Práce mě bavila, ale chtěl jsem se naučit víc.
V roce 2008 jsem dostal možnost absolvovat základní kurz na metodu svařování WIG a stát se svářečem. Byla to pro mě veliká výzva, ale byl jsem rád, že se můžu naučit něco nového. Po absolvování kurzu, který mi dal opravdu jen základy, jsem začal ve firmě svářet. Nebylo to hned, ale díky podpoře mistrů ve výrobě a kolegů – svářečů jsem se postupně naučil vše, co je na této pozici třeba. Dnes zvládnu každý úkol.

 Marián L.

KolegaV roku 2002 som nastúpil do spoločnosti Glatt – Phama ako obrábač – horizontkár. Táto práca sa mi páčila, ale stále ma lákalo skúsiť niečo nového. Napríklad prácu, kde by som mohol aj ja ovplyvniť celkový výsledok.
V roku 2006 som dostal ponuku pracovať ako majster výroby. Od začiatku som na novej pozícii dostal veľkú dôveru a j zodpovednosť za svoju prácu. Práca, ktorú teraz robím ma naozaj baví a napĺňa. Táto práca ponúka veľký priestor pre samostatnosť, kreativitu, ako aj tímovú spoluprácu s kolegami. Stále je tu čo robiť a zlepšovať. Je nám poskytnutý priestor pre vlastné nápady a vlastnú iniciatívu. Nikto vám nepovie, že toto nemáte robiť, vždy počujete skôr „skús to, a daj vedieť, aké sú výsledky“. Pokiaľ‘ človek túži po pravidlách a nariedeniach, tak to pre ňho asi nie je to pravé. Ale aj tu sa samozrejme dodržiavajú určité štandardy a postupy, ale na druhej strane, je tu veľký priestor pre vlastnú cestu a vlastnú realizáciu.
V tejto práci je mi tiež sympatická otvorená atmosféra, ktorá tu vládne. Môžete priamo komunikovať s vedením spoločnosti, ktorá má dvere kancelárie stále otvorené.
Firma mi ponúkla podporu tiež vo forme vzdelávania a to v oblasti rozvoja „soft skills“ a jazykového kurzu.

Tomáš R.

KolegaVe společnosti Glatt - Pharma pracuji od roku 2005, kdy jsem začínal na pozici technologa. Práci jsem dlouho vybíral. Po předchozích zkušenostech jsem hledal prosperujícího stabilního zaměstnavatele, který by mi nabídl možnost uplatnit se v oboru strojírenství a současně otevřel i další příležitosti pro kariérní rozvoj. Glatt - Pharma má pověst dobrého zaměstnavatele a skupina GLATT  je celosvětovým výrobcem farmaceutického zařízení. Jsem rád, že jsem se stal součástí společnosti a mohu tak přispívat k dosahování firemních cílů a hodnot.
Nejprve jsem získával zkušenosti ve svém oddělení. Později jsem absolvoval tzv. kolečko a čerpal jsem informace a znalosti i v rámci ostatních úseků – nejcennější pro mě byla zpětná vazba z výroby. V této fázi i nyní nejvíce oceňuji ochotu a spolupráci všech kolegů, kteří sdíleli své pracovní zkušenosti a mnohdy tak týmovou prací přispěli k vyřešení složitých situací.
Oceňuji také možnosti dalšího vzdělávání a osobního rozvoje. Firma mi nabídla řadu vzdělávacích aktivit – kurz německého jazyka včetně 14 denního jazykového pobytu v Rakousku, kurzy v oblasti měkkých dovedností – umění komunikace, manažerských rolí a vedení a motivace pracovníků a zároveň i technicky zaměřená školení – 2D a 3D kreslení.
Již třetím rokem pracuji na pozici vedoucího technologie a jsem rád, že mi Glatt - Pharma dala příležitost a důvěru.

Copyright 2013 © Glatt - Pharma, spol. s r.o.